| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Imi puteti spune cum as putea atrage un baiat in zodia fecioara? Adica ce ii place si ce ar trebui sa fac ca sa ma bage in seama, dar va rog vreau raspunsuri concrete nu de exemplu ca daca ma place ma place oricum. Stiu ca e adevarat si ca trebuie sa te placa pe tine cea adevarata, dar totusi as vrea sa ma bage putin in seama si de aceea as vrea sa stiu mai multe despre zodia lor si cum poti sa le atragi atentia. As vrea raspunsuri de la persoane care cunosc mai bine asta, nu copy-paste de pe internet.
Cine imi da cele mai bune "trucuri " care merg si el incepe sa ma bage in seama promit ca dau funda!

Răspuns Câştigător
| georgiana_5779 a răspuns:

Http://www.acvaria.com/astro-zodia_fecioara.php?p=astrologie

ti-am dat un copy pentru ca toti suntem dif indiferent de zodie. uni care sunt fecioara reactioneaza dif de altii care au aceeasi zodie. mai mult de atat nu se poate face, crede-ma. si eu am facut aceeasi greseala ca tine.ascultama ca nu glumesc;):*:*:*