| 5SOS a întrebat:

Hei TPU.Am o intrebarebig grinc nu mai pot sa gandesc pozitiv? ma simt singura, ma gandesc doar la problemele mele, nu mai sunt Ana cea fericita si zambareata parca nu mai am rost in nimic

Răspuns Câştigător
| eu_9960 a răspuns:

Sincer si eu ma simteam la fel ca tine in unele perioade si ma enervau toate lucrurile, mi s epare aca totul merge prost.gadestete ca nu ai nici un motiv sa fi trista :* mai bine ai iesii cu prietenii sau incearca s afaci ceva amuzant care sa te scoata din starea asta! crede-ma e pacat sa fi trista fara motivbig hug te pup pa-pa