| CoriiKidd a întrebat:

Am o intrebare, mai mult o problema

Am o pagina de FACEBBOK, de vreo 600 likes care a scazut destul de mult si nu prea pot sa intru des datorita testelor si invatatului.Prietena mea cea mai buna este si ea admina (nu stiu de unde mi-a venit sa o adaug ) si ea NU face NIMIC. Adica majoritatea pozelor le-am postat eu cred ca 99 % postez eu,si ea abia o data la un an. Zice sa scriu de parca as fi la scoala adica fara prea multe emoticoane si prescurtari - si mi se pare o tampenie; Adica e prietena mea si sa ne ascultam una pe alta, sa ne sfatuim dar mereu imi zice asta de parca am fi la scoala - si ea ar fi mama mea.. Nu e ca inainte, nu stiu. Pune mereu : daca nu ii convine cv si imi da un sentiment prost si ma enerveaza uneori. Si aduce si ea like dar nu prea face nimic.

As vrea sa schimb numele paginii, pentru ca mi se pare nu stiu. invechit si nu atrage numele. Vreau ceva artistic.Dar doar daca ai 200 likes poti sa o schimbi adica, dupa ce ai facut peste 200 likes, si e multa lume, multi nu o sa isi dea seama probabil ca e pagina aceeasi dar are acelasi nume (cine are pag. intelege).Am mai vorbit cu ea despre asta cand aveam 300 likes si a zis sa las asa ca nu stiu ce si tot asa a pus : [gen ca ii se pare stupid ..cred] Si chiar nu stiu ce sa fac. Daca vreau sa schimb ceva la pagina zice ca sa las asa.Si daca dezvoltam situatia si vb mai mult pe acest subiect,dupa un minut spune : Bine faci cum vrei.

Ce sa fac? Scuzati-ma ca v-am innebunit cu atata scris, dar chiar nu stiu ce sa fac. M-am saturat.Ea nu e fitoasa deloc dar de la un timp nu stiu, parca numai e cum era. Am fost in clasa cu ea, pentru ca in casa a 2a m-am mutat..si m-am mutat in clasa in care era ea.La inceput nu am fost asa prietene bune adica mna ..eram mici.Din a 3a-a4a eram prietene si am ajuns prietene bune ..in a 5a m-au mutat parintii in alta clasa pentru ca aia era plina de prosti [2 fete erau mai de treaba restul tiganci sau proaste. ] si in a 5a eram amandoua de dupa-amiaza dar acum eu sunt in singura clasa de dimineata [clasa de a 6 a ] pentru ca trebuia sa fie a 5a -a 6a de dupa amiaza si 7a si 8 a de dimineata.dar ma rog, nu stiu dc ne-a pus asa.Si nu prea vorbesc cu ea si parca e mai nu stiu, departata asa sta numai cu o fata si atat si recunosc ca uneori sunt geloasa :[.Ce sa fac? help

[sper ca ati inteles ceva] DAU FUNDA.

3 răspunsuri:
| Anonim2133 a răspuns:

laughing Paiii, simplu, cauta si tu alta admina happy Nu e greu sa stii :* Si eu am o pagina big grin Si nu gasesc admine dar nu ma zbat sa am 1000 de like'uri sincer laughing Daca vrei, te pot ajuta si eu, adica eu stau mai mult pe comp si am timp big grin Sper ca te-am ajutat tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim2133 a răspuns:

Aaa,acum inteleg happy Pai, daca nu mai vrei, de ce nu ii spui? big grin Si poate ca nu o intereseaza chestia cu pagina thinking De aia poate se poarta asa big grin