| heartslow a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare pentru cei din Barlad in special, o cunoasteti pe doamna de romana Coseru Ecaterina, daca da spuneti-mi va rog, ce parere aveti despre ea ca persoana, pentru ca banuiesc ca stiti ca a iesit anul acesta la pensiesad pacat. Deci ce parere aveti despre ea? funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general despre toti profii de romana am o parere foarte buna.sant oameni destepti cititi,stiu sa glumeasca, sant sociabili, si intelegatori.din pacate nu toti elevii apreciaza acestea.e pacat.

| nutresastii a răspuns:

Da o cunosc mi-a fost diriginta dar a iesit la pensie este o persoana deosebita foarte buna care nu ar putea sa inlocuiasca nici un profesor sau dirigintehappy