| papatukjatlekjulk a întrebat:

Ce parere aveti despre multitudinea de schimbari pe care vrea doamna Ecaterina Andronescu sa le aplice asa de repede? Este inceput de an scoalar, si noi, elevii de clasa a VIII-a nu stim cu certitudine ce testare vom da pentru a fi admisi la liceu? Daca stiti, va rog spuneti-mi!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Misterious a răspuns:

Hmm se schimba presedintele si daca nu se schimba el se vor schimba ministrii asa ca stai calma.asa a fost in fiecare ani cu planurile lor de tot c*****.

3 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Stai linistita ca pana in iunie se mai pot razgandi de zeci de ori.

Psihoyounger

| papatukjatlekjulk explică:

Aveti idee ce vom da in clasa a VIII-a?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff...si eu trec clasa a8 a si habar nu am de capul meu. Sper ca macar anul asta sa se mai dea teze unice.