| sasha8sagh a întrebat:

am o mare problema, acum citeva luni m-am intalnit cu un baiat pe nume ion cu care am pierdut legatura din cauza ca el avea alte prietene, dupa care luna trecuta a inceput sa ma sune in fecare zi... intr-un fel se interesa de mine, insa eu acum simpatizez sau chiar mai mult pe alt baiat, si azi era in oras si acul baiat si ion, acasa ma condus iot pentru ca eu nuprea vorbesc cu celalalt baiat desi intre noi fost chiar si un sarut, in drum spre casa ion mi-a spus ca va vorbi cu tatal meu in legatura cu noi 2 si m-a intrebat daca vreau sa ma intilnesc cu el, mi-a promis ca nu se va intimpla ca data trecuta, nu stiu ce sa fac sal cred sau nu, mai ales acum cind inima mea e in alta parte pina ca si in privirea mea se reflecta chipus acelui baiat sunt confuza, va rog ajutati-ma, dau funda!

6 răspunsuri:
| PedoFrog a răspuns:

Fa ce crezi tu ca e mai bine.
Ce iti spune inima?
Daca si celalalt baiat se comporta frumos cu tine si il placi mai mult, then, stay with him.
E un pic complicata situatia, dar sunt sigura ca o sa te descurci.
Ion, din cate ai spus tu, are planuri serioase cu tine...
WTF...chiar e complicat.
Sper ca nu te'am ametit mai mult.
XDDD

| VaniLLaDeeJay a răspuns (pentru PedoFrog):

Ai ametito rau, "then, stay with him.", daca ea nici in romana nu scrie bine.

| PedoFrog a răspuns (pentru VaniLLaDeeJay):

Nu'i nimic. Foloseste Google Translate! XD
Si stiu ca am ametit'o dar chiar e complicata situatia xD

| sasha8sagh explică (pentru VaniLLaDeeJay):

Apropo nu sunt din Romania si de asta nu scriu asa bine. scuze daca iti e greu sa citesti

| VaniLLaDeeJay a răspuns (pentru sasha8sagh):

Pai. nu stiu daca esti sau nu din Romania, cert este ca esti draguta.

| sasha8sagh explică (pentru VaniLLaDeeJay):

Thx..eshti dulce!