| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU:* am o mare problema in legatura cu scurgerile vaginale...nu le mai suport de cativa ani am acestea si in fiecare zi abundent si trebuie sa-mi schimb proteslipul din ora in ora , scurerea este albicioasa . chestia este ca sunt tare curioasa daca zsi alte fete au astea sau daca sunt eu mai ciudata,oare exista fete fara scurgere?
mentionez sadsunt fata,am 14 ani si 10 luni,mi-a venit menstruatia acum 1 an si nu mi-am inceput viata sexuala)winking va rog mult sa ma ajutatai:*funda

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Trebuie neaparat sa te duci cu mama ta la un consult ginecologic pentru ca ai probabil ai o infectie ce trebuie tratata.

| georgily a răspuns:

Staii linistita, si eu sunt la fel, si nu doar eu.ca am mai vorbit cu persoane.si si ele au, decii eu spun ca nu e nimic grav:*