| daNNusa a întrebat:

Hei TPU.am o mareeeeeeee problema.prietena mea sa desp de pr ei. e foarte soop. dar m-a bagat pr ei in lista si m-a intrebat daca vr sa fiu cu el si ma tot zapaceste? ce sa faccc? nu vreau sa o supar pe prietena mea cea mai bunaacrying [P. s: i-am sps de o gramada de ori lui cu nu vreau sa imi ranesc prietena ] dau fundita crying

4 răspunsuri:
| cuteandfunny a răspuns:

Ce face baiatul asta e chiar josnic.Eu zic sa nu-l bagi in seama si sa-i explici cu frumosul. Spune-i si prietenei tale daca nu te lasa in pace pentru ca dupa o sa creada ca s-a despartit de el din cauza ta happy

| Gabytza229 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa il refuzi pentru ca risti sa te certi cu prietena ta...si nu ar avea rost sa va certati pentru un baiat

| MissyD a răspuns:

Pai pana acum i-ai zis ca nu vrei sa-ti ranestiprietena, dar nu l`ai refuzat categoric. Sper ca nu esti in situatia in care sa-l placi, pentru ca ar deveni super complicat. Asadar, spune`i direct "mai baiatule, nu`mi place de tine! daca vrei, ramanem prieteni, dar nu te consider ca pe un potential iubit." sau cam asa cevabig grin

Bafta!

| Kittiii1102 a răspuns:

Incearca si ignora-l daca ti la prietena ta atat. Nu merita sa va certati pentru un baiathappy.
Si eu am fost intr-o situatie asemanatoare. Mie si prietenei mele ne placea de acelasi baiat si cand am aflat amandoua am spus ca nu merita si am spus ca renuntam si acum nu ne mai pasa de acel baiat, mai importanta este piretenia noastra (momentanlaughing ).
Succes!