| AlexaEly97 a întrebat:

Am o pagina pe facebook si nu stiu de ce nu mai pot posta nimic acolo, inclusiv poze? Stie cineva?

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Probabil ai fost raportata de catre cineva si contul tau a fost banat pe o perioada nedeterminata. Poti trimite un mail sa verifici.

| AlexaEly97 explică (pentru TheAce):

Si cum trimit un mail?

| mariukka a răspuns:

Poate ai un virus pe comp mie tot mi s-a intamplat asa ceva si peste o luna a trecut

| sokey a răspuns:

Este browserul de vina sau versiunea de Adobe Flash Player. Incearca alt browser (Google Chrome, Mozila Firefox, Opera, Safari) Ia unul din astea. Sau instaleaza-ti alta versiune de Adobe Flash player.