| MobscenexD a întrebat:

Hei TPU, am o problema cand vreau sa intru pe yahoo imi da o eroare, imi zice ceva cu don't send. ce-as putea sa fac sa mearga? I don't want to see Va rog ajutor :[ Fundita :*

4 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Mai multe detalii ce windows ai? Ai incercat sa il reinstalezi? De cand nu iti merge, ce ai schimbat?

| MobscenexD explică (pentru Ycu):

Am un windows xP.

| Ycu a răspuns (pentru MobscenexD):

Mai bine foloseste mesu online si scapi https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&.src=ym. Welcome.

| ciprian1987 a răspuns:

Ai luat un virus. Incearca sa il scanezi cu un antivirus sau daca nu reinstaleaza windows.