| DedeeAndreea a întrebat:

Hei TPU.Am o problema.De ceva timp(cam de cateva luni) am junghiuri(dureri) in torace(in piept).Nu le am in fiecare zi. Junghiul tine foarte putin, 1 secunda-2, dar este puternic,cand am acel tip de junghi ma simt de parca as cadea jos, adica este puternic.Am fost anul trecut la un cardiolog, mi-am facut 2 EKG-uri si o ecografie cardiaca+analize de sange si doctorii mi-au spus ca sunt perfect sanatoasa.Dar acum cu junghiurile astea oh go on.
Ce ar trebui sa fac? Ar trebui sa merg la doctor? Ce credeti ca imi cauzeaza junghiurile astea? Am doar 12 ani.

Răspuns Câştigător
| yloveyou1 a răspuns:

Poate e pentru ca nu mananci cat ar trebui.

1 răspuns:
| AndreeaDeeeea a răspuns:

Si eu am trecut prin asa ceva, doar ca la mine "atacau"aceste junghiuri la ora fixa si tineau vreo 5 secunde, dar nu cred ca ai motiv de ingrijorare, doctorii mi-au spus ca pot fi din cauza ca sunt prea energica si ca imi place sa practic sporturi, sau pur si simplu mi s-a sclintit o vena. Sper ca te-am ajutat, o zi buna!