| ThinkBlue a întrebat:

HEI TPU! Am o problema! Eu am 5 raspunsuri castigatoare si din 5 doar 2 mi s`au punctat si am si voturi si raspunsuri la care am raspuns prima si nu mi s`au punctat deloc. Am crezut ca e o problema din cauza logarii si am dat log out, iar cand am intrat iar pe contul meu nu se schimbase nimic. Ce sa mai fac?

funda!

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Este ceva de la sit eu am 46 de raspunsuri castigatoare din care doar 30 sunt punctate pana acum si am si voturi si raspunsuri date si tot nimica legat de punctaj probabil problema se va remedia mai incolo sa speram

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai faci nimic! Asteapta! Ce v-ati face fara puncte? Se actualizeaza greu rezultatele pe TPU!

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Nu fi ingrijorata din cauza asta.Pentru ca sunt multi utilizatori ai site-ului se reactualizeaza mai greu la fiecare, asa ca...stai linista.