| Alexia20 a întrebat:

Hei TPU, am o problema, la banchetul din clasa a 8-a ce tip de dans se danseaza, si ce sa fac daca ma invita vreun profesor? ma gandesc sa nu il calc pe picior sau ceva de genu

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

''statul pe scaun'' s-a dansat la noi laughing. Depinde de melodii. La noi s-au bagat mai multe manele. Profesorii nici nu ne-au bagat in seama laughing. Fa niste cursuri daca nu te descurci. Bafta!

| J0B0MAT a răspuns:

Pai dansezi pe ce melodii vrei tu. Ce dans vrei tu. Daca te invita vreun prof, dansezi cu el. Oricum, crezi ca cei care vin la banchet sunt dansatori profesionisti?!
Si ti-as recomanda sa iti iei tocuri cat mai mici sau deloc daca se poate. Macar sa ai de schimb.Important e sa te distrezi, nu sa impresionezi pe cineva.

| VelaJohnny a răspuns:

Dansul pinguinului și manele. SI ca sa fii sigura ca o sa danseze vreun prof cu tine asteapta pana bea alcool si intra in ritm laughing

| Eastwood a răspuns:

O sa se danseze de toate, crede-ma laughing), te vei descurca!

| IonutCG90 a răspuns:

Hei Alexia, nu-ti fa probleme, daca nu e profesor de dans, nu-i bai daca-l calci pe picioare sau oriunde mai vrei si nu vrei tutongue