| DenyDennise a întrebat:

Am o problema... O colega mi-a făcut poze in care arătam groaznic, i-am zis sa le șteargă, nu le-a șters, prietena ei le-a cerut si ea, doar ca in loc sa i le trimită ei, din greșeala le-a trimis unui băiat din școala, care le-a publicat pe un grup de WhatsApp, iar acum pozele sunt la cam 7 persoane

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si? e o poza, mare ca.cat, oricand poate sa iti faca cineva o poza in care sa nu iesi bine

| Lorena7712 a răspuns:

Si? Nu te mai stresa pentru pozele alea. Nu are rost. Stresul nu face bine la ten. laughing Serios acuma. Asta nu se poate numi problema. :-J

| KatPaw a răspuns:

Toti avem poze in care aratam groaznic laughing eu una am invatat sa rad de ele impreuna cu ceilalti