| anonim_4396 a întrebat:

E normal ca prietena mea sa aibă în telefon poze cu un coleg de al ei din clasa care trimitea poze cu el pe un grup de whatsapp al clasei ei? Când a văzut ca am văzut pozele nici nu s-a jenat sa le șteargă sau ceva. Este asta un semn ca îl place pe băiatul ala și ar vrea sa fie cu el și cu mine sa o încheie odată și odată?

Răspuns Apreciat de Editori
| unu3doi2trei1 a răspuns:

Pozele de pe whatsapp se salvează automat în memoria telefonului, iar în cazul în care din setări a ales să descarce manual pozele, a vrut doar să vadă poza... simplu. De unde până unde să-l placă? Că nu a șters poza? "Hai să șterg poza să nu-l bag la suspiciuni pe iubit."?

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Eu nici nu stiu cand am sters ultima data pozele salvate automat de pe wapp in telefon. Pe bune, cine sta sa le stearga in fiecare zi?

| roby223 a răspuns:

Pozele de pe Whats app se salveaza direct in telefon, iar daca nu le-a sters asta nu inseamna ca il place pe ala. Eu zic sa stai linistit si sa nu iti fac probleme aiurea

| TheMaker a răspuns:

Relaxează-te, fecioraș, că nu te părăsește. Dacă o să continui în halul ăsta, abia atunci o s-o pierzi.