| bybyemo a întrebat:

Heyy tpu...cum dau tagg unei PAGINI pe facebook?
Ex:
Pagini minunate
Love to smile (sa apara direct cu albastru)
Ma puteti ajuta va rogg? repede... dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Miruna1234 a răspuns:

Trebuie mai intai sa dai like paginii.
Dupaia scrii ceva de genu „ publicitate " apoi „ : " pui @ si scrii imediat langa ( fara space ) numele paginii. Si daca iti apare mai jos dai click pe ea si aia e. Sau daca vrei sa faci pub mai multor pagini pui virgula apoi dai space ca sa te asiguri ca urmatorul @ nu este dupa virgula.
In caz ca pagina este scrisa cu simboluri copiezi nu numele ( evident dupa ce ai dat like ) si dai sageata stanga pana iti apare pagina dorita.
Sper ca te-am ajutat :*
M-ai putea ajuta te rog cu un like si cu putina publicitate? Msii :o3
reciprocăă daca vrei.;;)
http://www.facebook.com/pages/-Ladies-world-/362625473789205?ref=tn_tnmn