| Deenshx a întrebat:

Hei TPU, am o problema! Sunt foarte nehotarata! Eu iubesc un baiat dar baiatul ala e cu alta intre timp a fost si cu mine dar eu l-am jignit si ne-am despartit. Acum eu sunt cu altu dar asta stie ca eu il iubesc pe ala. Si nu stiu... eu nu vreau sa renunt la nici unul. Nu vreau sa renunt nici la asta cu care sunt pentru ca tine la mine si mi-a spus ca el va incerca sa ma faca fericita. Si intre timp celalalt nici macar nu se uita la mine. Nu stiu pe cine sa aleg ma ajutati? Va rog un sfat orice!

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Singura care poate sa decida esti tu, cine alearga dupa 2 iepuri nu prinde niciunu,eu zic sa ramai in relatia asta iar cu celalt nu trebuie sa ai nicio treaba, ce a fost intre voi a fost, el are dreptul sa-si faca viata langa cine vrea si tu la fel, plus ca il faci pe cel de langa tine sa sufere, daca nu0ti clarifici sentimentele s-ar putea sa-l pierzi pe baiat,iar celalalt nici numai intra in discutie,el este deja pe alt drum si cum ai zis si tu'nici macar nu se uita la mine',decizia iti apartine, dar alege, pentru ca s-ar putea sa faci pe cineva sa sufere si plus ca nu vei ramane cu nimic, pune in balanta tot si sper sa ajungi la un rezultat, succes

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună. Eu zic să rămâi singură o vreme şi să vezi cui simţi lipsa mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| beastboy84 a răspuns:

Daca il iubeai pe primul nu mai exista al doileahappy deci mai bine ramai cu cel cu care esti in prezenthappy