| DiuuAfk a întrebat:

Am o problema.
Un baiat m-a placut pana acum cateva zile dar acum nu ma mai baga deloc in seama... o prietena a vorbit cu el si i-a zis ca nu ii raspund la "mesaje" faza e ca am crezut ca ma ia la misto.,.dar de fapt eu il plac, nu stiu ce sa fac deoarece acum nu mai vorbeste cu mine. si nimic :\
Ma ajuta cineva cu vreun sfat?
Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Daca te-a placut pana acum cateva zile, inseamna ca inca te mai place. Ar fi cazul sa faci tu cativa pasi spre el, ca saracutul o fi facut destui spre tine.

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Pai daca nu l-ai bagat in seama la timp a renuntat omu.
arata-i ca iti pasa de el..intraba-l de vb pe mess, facebook ce are, prin pauze daca te vezi cu el: hey buna ce faci. uite care e treaba scuza-ma daca nu te-am bagat in seama dar am avut niste probleme prin familie, ceva gen. vezi tu.

| DiuuAfk explică (pentru Broadband):

Credeam ca ma ia la misto -.-

| JollyCris a răspuns:

A incercat la inceput. de asta te cauta ...pana la urma s-a lasat pagupas. multi baieti incearca odata de 2 ori. si gata incearca sa te bagi in seama cu el... sa vezi cum reactioneaza. succes