| alexandraad a întrebat:

Am observat de ceva timp ca nu mai am unii prieteni. Eu am Facebook din 2012, cam asa. Si am intrat din intamplare pe profilul unor prieteni mai vechi,sau unii adaugati acum cateva luni. Si nu ii mai aveam la prieteni. Sunt cativa. Nu inteleg. Cu unii nu am vorbit deloc, sa zicem ca m au sters, dar de ce? Vi s-a mai intamplat asta?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, mi s-a intamplat. E posibil sa mai fie si ciudatenii de-ale Facebookului sau pur si simplu au vazut ca n-au tangente cu tine si n-au mai vazut rostul sa te tina in lista.

| missfatadelatara a răspuns:

Nu te-o mai vrut.

Da, mi s-a întâmplat chiar cu persoane cu care vorbeam regulat.