| MylifeIsHorrible a întrebat:

Hei TPU am putina nevoie de sfaturile voastre. Deci anul trecut am fost la ginecolog sa imi fac un control si dupa 2 saptamani am fost chemata dupa rezultate si am aflat ca am o ciuperca, dupa doctorul mi-a dat o reteta care nu prea era buna pentru mine pentru ca eu sunt inca virgina, mi-a dat niste ovule care trebuiau bagate in vagin (adanc) iar eu nu stiam ce sa fac pentru ca nu aveam cum sa le bag dar pana la urma m-am chinuit sa le bag dar a fost foarte dureros(mi-a intrat tot degetul). Am luat acele ovule timp de o saptamana. Dar intrebarea mea este, exista posibilitatea sa ma fi dezvirginat singura? Majoritatea prietenelor mele spun ca da pentru ca este imposibil ca tot degetul sa intre in vaginul unei fete virgine iar eu nu stiu ce sa cred.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost in aceeasi situatie la fel ca si tine doar ca am avut o infectie si m-am chinuit enorm sa fac tratamentul ( am facut chiar 3 tratamente de genul asta) si nu m-am dezvirginat. Hiemenul e o membrana subtire si elastica iar pentru a se rupe e nevoie de ceva mai gros decat un deget. In plus de asta in general cand se rupe iti curge putin sage si ai dureri foarte mari

| MylifeIsHorrible explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns.

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Si inca ceva: ti-a dat un astfel de tratament pentru ca era cel mai eficient si isi facea cel mai repede efectul