| ana_5272 a întrebat:

am si eu o intrebare, adica 2.
Insa as vrea sa nu va bateti joc e visul meu si as vrea sa-l luati in serios.
1.Sa zicem ca m-am indragostit de Ren din Nu Est formatie coreeana de muzica(k-pop)in orice caz el nu ma prea cunoaste(logic, adica le-am trimis un mesaj in privat....astept raspunsul),deci in concluzie as vrea sa ma observe,dar fiind vedeta are el destule pe cap, insa deci as vrea sa fie iubitul meu..intelegeti voi(cum fac sa ma observe?)
2.Cum pot devenii vedeta in Coreea?(exemplu:de sud(unde e si Ren)am voce,si nu stiu unde sa apelez, vreau sa devin o vedeta kpop.
Va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Categoric e oki sa ai Vise dar gandeste-te ca nu esti singura si ca sa ajungi sa fi iubita lui trebuie in primul rand sa fi cam la acelasi plan ca si el.Acum ce vreau sa spun e ca Vedetele isi cauta tot una ca ei. Plus ca nu stiu cum arati dar ar trebui sa fi o Superbitate de fata ca sa ai macar o Sansa la care se aduga mult talent si inspiratie!

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Doamne Dumnezeule - adolescenti ai zilelor noastre, treziti-va si aveti nazuinte care se pot indeplini nu visati la cai verzi pe pereti si feti frumos cu cosanzene din dotare. De ce nu va doriti mai sa luati premiul intai pe tara la olimpiada de chimie, fizica, matematica, sa intrati primii la facultate.

| BreakingBad2013 a răspuns (pentru ywar):

Cand eram adolescent, singurul lucru pe care mi-l doream era sa ajung o persoana respectata, cu un loc de munca stabil si bine platit, cu cineva alaturi de mine care sa ma sustina si sa ma iubeasca... Atat de mult s-a schimbat lumea? Nu pot sa cred, refuz sa cred asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, te astept la mine la studiou ca sa dai proba, sa vedem pe ce te bazezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum a ajuns Jessie J. vedeta? Ea facea video-uri pentru youtube in care canta orice melodie ii venea pe mana. Astfel a ascultat-o cineva si i-a propus in contract. Asa a ajuns vedeta si cantareaza de muzica pop.

Mult succes si tie! happy

| ana_5272 explică:

Mda am uitat sa mentionez:ca frumoasa nu doar eu ma consider, dar lumea imi spune ca am ochii foarte frumosi(nu ca vreau sa ma laud), dar oricum piti nu sunt(sa nu uitam ca ei sunt si foarte machiati...multumesc mult oricum...astept mai multe raspunsuri multumesc laughing