| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare ma roaga cineva sa ii fac timeline pe fb si am adresa :www.facebook.com/about/timeline dar nu gasesc butonul cel verde de unde ii activez cronologia. Help me!

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti sa il faci in alt fel: Roaga-l sa se duca pe pagina unui prieten de-al lui care are timeline si acolo o sa-i apara sus scris ''get timeline'' si dupa ce da click acolo ii v-a aparea si lui profilul timeline, succes, eu asa am facut.

| Lelita a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Da da chestia ii ca nu apare!