| blaackbutterfly a întrebat:

Am o întrebare destul de urgentă. ştiu că e naşpa dar, vreau să-mi activez cronologia pe facebook (timeline) şi nu pot. Am intrat aici: http://www.facebook.com/about/timeline, şi pe Google zice că jos, în partea din dreapta, ar trebui să fie un buton verde cu "Get Timeline", dar la mine nu este. Apare doar: "Copertă", "Ştiri" şi "Aplicaţii". Ce pot să fac ca să-mi activez Timeline? Menţionez că am browserele Google Chrome sau Mozilla Firefox (dacă contează) Mulţumesc mult!:*

Http://imageshack.us/photo/my-images/688/capture20120109 225037.png/

4 răspunsuri:
| InjectabilTerror a răspuns:

Jos in dreapta scrie ``Time Line`` și este un buton verde, dreptunghiular. Și este putin mai jos de aplicații... Succes.

| blaackbutterfly explică:

InjectabilTerror, nu este, la mine nu este.