anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:


Am și eu o întrebare ..mai ciudățică
Deci... azi noapte l-am visat pe crushul meu siii mda de fapt când m-am pus în pat să dorm, el nici nu era în gândul meu, adică nu e vorba că stau mereu cu gândul la el încât să îl visez...și gen. Am visat că un coleg din clasa mea își bătea joc de mine și dupa a venit crushul meu și mi-a luat apărarea și a vorbit cu colegul meu și gen îl certa sau mna nu mai țin bine mintelaughing
Și dupa ce mi-a luat apărarea, mi-a aruncat o privire dulce și era atât de drăguț
În realitatea, el e un tip timid ca mine.
Și de mai multe ori am făcut contact vizual, uneori când mă uitam in jur îl vedeam că voia să îmi fixeze privirea
Și... De la un timp sa zicem 2-3 luni colegii mei, adică mai mult băieții, tot zic că eu sunt geloasă daca se dau alte fete la el sau că eu îl iubesc pe el ceva de genul, dar nu știu de unde știu ei că eu îl plac, nu am zis nimănui... Oare el le-a zis băieților că mă place și de acolo au luat ei ideea?
Mda nu stiu... Dar sa revenim la vis...
Ce credeți că ar putea semnifica acest vis?
Sau poate sunt eu paranoica că cred in vise)
Daca aveți chef sa îmi ziceți că îs eu prea ciudata că cred in vise nu prea îmi pasăeu doar vreau să știu dacă înseamnă ceva visul ăsta.
Dau funda ☺️
Ps' scuze daca nu am pus la categoria la care trebuia

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

It's only a dream =)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Yeah. :')