| Ionutz8698 a întrebat:

Hei TPU am si eu o întrebare numai pentru fete:
Cum v-ati simti daca un prieten bun v-ar oferi o poezie? Adica ce parere aveti despre baietii care scriu poezii? Vreau sa stiu exact cum v-ati simti ca sa stiu daca sa o fac si eu sau nu.
Funda pentru cel mai explicit răspuns!

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Depinde de poezie. Ideea e faina, dar daca poezia e un fiasco mai bine nu

| 3amthinking a răspuns:

Pai, daca baiatul chiar imi este un prieten bun pe care ma pot baza, m-as bucura foarte mult sa primesc o poezie draguta, dar nu exagerata. Fetele mai visatoare, sau carora le plac cartile si baietii inteligenti ADORA baietii care scriu poezii! Dar depinde de ce fel de fata este: daca este genul de fata indiferenta sau fara un simt dezvoltat al calitatii si al aprecierii atunci poate nu va aprecia deestul efortul.
Eu spun sa incerci totusi, dar sa nu lasi loc de interpretari in poezia ta!

| Ionutz8698 explică:

De facut oricum o fac.Deci daca e o poezie de dragoste si ea stie ca eu o plac, crezi ca o sa ma placa macar putin si ea? happy
Mersi de raspuns.E super!winking

| Ionutz8698 explică:

De facut oricum o fac, m-ai convins tu acum.Deci daca e o poezie de dragoste si ea stie ca eu o plac, crezi ca o sa ma placa macar putin si ea? happy
Mersi de raspuns.E super!winking