| AL3XandraAnndreutza a întrebat:

Hei, TPU! Am si eu o mica intrebare: eu am decis sa imi cumpar Samsung Corby (de la Vodafone)si vreau sa mi-l cumpar la abonament de 1 an. Vreau si eu sa stiu daca este bun adica: daca il tine bateria, pe ce culori este, daca atunci cand imi cumpar telefonul, pot sa-mi reinnoiesc abonamentul pe 2 ani, si cam pe cate luni e garantia. dau funda raspunsului castigator!winkingbig grin:X

1 răspuns:
| Kadoom a răspuns:

Daca vrei decat sa suni dupa el e bun in rest... e cam praf.