| Vychy a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Eu sunt cu un baiat de aproximativ 3 saptamani, si ne-am intalnit in fiecare duminica in parc, dupa ore ne intalneam din nou, si de 2-3 zile nu mai intra pe mess, nu mai ma suna, dar nici nu mai vine sa ne intalnim. Credeti ca am gresit cu ceva? Eu l-am sunat si mi-a spus de fiecare data ca este la un coleg. Nu stiu ce se petrece, nu a vrut sa-mi povesteasca. Oare cineva vrea sa ne desparta?

3 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Hmm. sigur are pe alta sau macar este indragostit de alta. Vezi tu, aici este important si cum te-ai intalnit cu acel baiat, cum l-ai facut sa te placa sau sa fiti impreuna. Ceva imi spuna ca din partea lui a fost mai mult divertisment, nicidecum iubire. Acum tu crezi ce vrei, dar sper ca acum nu te pui sa plangi dupa un baiat cu care esti abia de 3 saptamani.

| Natashha a răspuns:

laughing esti cu unu de 3 saptamani si deja ii ceri raspunsuri unde se duce si cu cine?! ori esti proasta, ori obsedata, ori nu stii sa-ti ai grija de sentimente...
cum poti sa cunosti o persoana in 3 saptamani?! intr-o luna-2, cel putin, iti formezi o parere, fie ca vorbesti 3-4 ore pe zi sau te intalnescu duninica in parc ...cu ce sa gresesti? prea obsedata, atasabila fara cunoasterea viitorului. dupa ce ti-o trage te lasa si o s-o ia de la inceput inca cu una 3-4 saptamani... poate si-a schimbat mess-ul.invata si ai grija cum si pe cine sa iubesti, nu in 2-3 saptamani, ci dupa ce ajungi sa-l cunostiwinking.

| Dana211 a răspuns:

Din moment ce nu te mai cauta deloc e clar ca acel cineva care vrea sa va desparta e chiar el! Probabil ca nu ai gresit cu nimic dar cine stiu ce l-a apucat