| Mansour_Yasmina_1990 a întrebat:

Hei tpu..am si eu o problema care ma macina de cateva zile, eu fumez din vara dar pana acum doua saptamani nu fumam decat o tigara doua pe saptamana daca le fumam si pe alea ..de doua saptamani fumez in fiecare zi dar tot la fel o tigara doua ..si de 3 zile am inceput sa trag in piept si tot cam de atat, 3 zile simt un nod in gat dar nu tare si nu tot timpuk decat daca ma gandesc la el, gatul nu ma doare, de tusit nu tusesc ma mai durut un pic urechea dar 2 min nu mult, poate fi o chestie psihica pt ca ma gandesc prea mult sau sa am cancer in gat? Am auzit ca, cancerul in gat se face doar daca nu tragi in piept.dau funda, mercihappy

Răspuns Câştigător
| Mariutabalonus85f a răspuns:

Nu cred ca este chiar grav daca ai zis ca fumezi putine tigari pe zi dar incearca sa te lasi! Am o vecina care fumeaza cate 20 de tigari pe zi! Fumeaza in continuu cel putin 9 pe zi de vreo 10 ani si nu are nimic! Este un obicei prost! Iti cheltui banii, distrugi sanatatea si traiesti mult mai putin! Ai grija numai bine! big grin

2 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

1 tigara = 1 cui in mormantul tau