| KreizyFact a întrebat:

Am si eu o problema, de cand eram mic(de pe la 10 ani) pe mana mi-au aparut niste bubite, am crezut ca m-am iritat, dar acum la 14 ani am nu au trecut si s-au raspandit, prima oara am avut pe biceps, dar au coborat pana pe antibrat, au ajuns si pe spate, pe pipt(nu au tecut de pectoral), pe fese si au coborat pe coapse. Ele prima oara apar cum ar fi cosuri, dar nu au cap si foarte greu se tranforma in cosuri(1-2 sau chiar 3 luni), dar nu toate, iar atunci cand le zgarii cu unghi se fac albe, ma poate ajuta cineva? La ce doctor ar trebui sa apelez?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la dermatolog. Se ocupa cu pielea.

| Alex20000000 a răspuns:

Mina are dreptate, mergi cat de repede posibil la un dermatolog.