| Natty1403 a întrebat:

Sal TPU. Azi, eu si prietenul meu " me jucam " si mi-a introdus 3 degete in vagin adanc. Prima oara a durut, dar a 2 a oara nu.
Si dupa ce a plecat el m-am dus la baie si am vazut pe servet sange. Nu era mult, era putin.
Acum intrebarea mea e daca mai sunt virgina sau nu.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca nu mai esti virgina. Virgina este numai o pertsoana care nu a avut niciodata contact sexual (oral, vaginal, anal, masturbare de catre partener, masturbarea partenerului). Nu iti bate joc de asta, e pacat si rusinos. Priteneul tau ti-a rupt si himenul, nu are cum altfel sa introduca 3 degete. Nu uita de prima consultatie ginecologica obligatorie in prima luna de la dezvirginare

| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari, tocmai ti-ai pierdut virginitatea!

| minrest a răspuns:

Virgina nu esti pentru ca jocurile astea sunt sex, si esti deflorata pentru ca s-a rupt himenul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai vazut sange, cel mai probabil ti-a rupt himenul. Acum depinde cum cataloghezi tu virginitatea. Multi considera ca virginitatea e dovedita de himen, teorie cu care nu sunt de acord deoarece himenul se poate rupe si in timpul activitatilor sportive sau chiar te poti naste fara. In mod normal, esti virgina pana la primul contact sexual(mai explicit, pana iti va introduce penisul in vagin). Deci tu stii daca mai esti sau nu...

| minrest a răspuns (pentru anonim_4396):

Sportul asta nu e olimpic. E un sport mai nou probabil. Unul foarte misto, si incompatibil cu virginitatea.

| Raluca199427 a răspuns:

Fizic numai ești. Psihic da! Contactul sexual in sine nu înseamnă masturbare.

| Selysium98 a răspuns:

Nu mai esti virgina atunci cand intretii primul tau act sexual, nu cand iti introduci chestii in vagin.

| minrest a răspuns (pentru Selysium98):

Dupa parerea ta, jocuri erotice atat de intense, care implica activitati atat de intime ca masturbarea partenerei cu trei degete, nu sunt acte sexuale? Dar ce sunt? E in mai mare masura act sexual decat un sex conventional de rutina. De mult a plecat virginitatea pana s-a ajuns aici.

| IoanaAnaiad a răspuns:

Nu mai esti.

| KuranYuuki666666 a răspuns:

O data ce ati facut sex nu mai esti virgina