| MarinaInna_7737 a întrebat:

Hei TPU...am un grup pe fb intitulat status&prietenie si am nevoie de chestii interesante de postat! putin ajutor cateva idei ar fi binevenite! va multumesc. si rasp cat ma repede plzzzpuppy dog eyes

1 răspuns:
| doggie a răspuns:

Pai intra pe servere cum sunt creativemonkeyz acolo la sectiune "la cafea" sunt o multime de poze super (eu am downloadat cativa Gb laughing) si acolo gasesti emisiuni gen 3ler, si epic ads (eu am postat una din seriile epic ads) iti sugerez sa te uiti ca e interesant.
De asemenea poti intra pe vplay si sa vezi ultimile noutati in materie de muzica si altele.winking