| lentzig a întrebat:

Buna!am un laptop samsung cu camera incorporata...am pornit o o singura data...si mergea. acum insa nu.inainte se aprindea un bec acum nu.In locul in care trebuie sa ma vad aparare alb.Pot vedea persoana cu care comunic.de ce?s a stricat oare?multumesc celor care mi vor raspunde si precizez ca nu sunt prea priceputa la tehlnologie.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Poate fi de la driver problema.E puțin probabil să se strice așa dintr-una.Așa am pățitși eu cuo cameră web ce funcționa perfect pe Xp iar pe windows 7 nu din cauza driver-ului care era compatibil doar teoretic cu sistemul de operare.Succes