| KostyCool a întrebat:

Hei TPU, am un telefon BlackBerry 9500, si il am de la cineva, si am bagat o cartele de frog in el, iar cand sun pe cineva, suna cu numar privat. Sus unde dau sa apelez scrie unknown number. Cand cineva ma suna imi apare numarul normal, dar cand sun eu sun cu privat.! Funnda!

1 răspuns:
| alphasergiu a răspuns:

Iti recomand sa-l duci la magazinul ala Orange si sa-l dai la specialisti, este o problema la setari am avut si eu asa ceva dar pe BlackBerry Curve.