| Alelexis a întrebat:

Heelp! Stiu ca suna amuzant( dar eu sunt cam paralela cu tehnologia) laughing Azi am primit un blackberry bold, si mi-am bagat cartela mea SIM in el. Pe cartele am toate contactele mele, numai ca atunci cand intru la contacte nu imi apare niciunul ( imi spune ca lista e goala) Dar atunci cand ma suna cineva, a carui numar in am pe SIM, imi apare numele lui. va rog spuneti-mi ce sa fac ca sa imi vad contactele ca am mare nevoie, ca nu tin minte numerele pe derost. FUNDA:*:*

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Copiaza numerele din SIM in memoria telefonului.

| Alelexis explică (pentru evenso):

Cum? explica'mi unde sa intru ca nu ma priceplaughing

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

La contacte verifici Memorie in uz sa fie ambele ( Telefon si SIM ) si tot acolo gasesti si Copiere contact - alegi De pe SIM in telefon )