| Bianca298 a întrebat:

Anul acesta, la fel ca si in anii trecuti, ne facem cadouri reciproce intre colegi. Persoana careia trebuie sa ii facem cadou o tragem la sort. Mie mi-a picat un baiat. Ce as putea sa ii iau? As vrea sa ii iau ceva frumos, special, care sa ii aminteasca de mine. (sunt in clasa a 8-a).
PS: Mi-a placut de el 2 ani la rand. laughing si de aceea as vrea sa ii iau ceva cat mai special.
Ma puteti ajuta va rog cu sugestii de cadou? Va rog, e destul de urgent.
Dau funda :*

4 răspunsuri:
| Armyanka a răspuns:

Aftershave rolling on the floor, parfum, o sapca smechera. thinking

| rap4us a răspuns:

Un parfum David Beckham(e foarte tare tare pentru baieti), un cd cu muzica rap(daca ii place genul asta), eventual o minge de fotbal si o felicitare in care scrie asa: Vrei sa fii cu mine? laughingBineinteles daca il mai placi...Sau poti sa scrii asa:Cu ocazia vremurilor bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Ii poti lua un ceas thinking
Dinala mai ieftin (40-50 lei)
Un parfum
Un ornament... spre exemplu un mos craciun din plus care canta.:X
asta e cel mai potrivit

Un set de globuri pentru pom.
O camasa
Si ceva dulce!
pa-pa
:*

| Rawwrr a răspuns:

Imi place intrebarea ta! kiss

Deci.

Uite ce nu iti recomand :
- Nu ii lua haine, doar daca au ceva special, mai exact, DOAR DACA SUNT PERSONALIZATE.
- Nu ii lua parfum. [ acelasi motiv ]
- Nu ii lua bibelouri sau mai stiu eu. [ nu vrem sa pari o fraiera, nu? kiss ]
- Fara jucarii. [ Esti clasa a 8-a, ce Dumnezeu? ]
- Fara chestii care tin de scoala. [ Eu cred ca e satul deja de scoala, nu vrei sa il mai afunzi si tu. laughing ]

Ce iti recomand :

- O rama foto in care sa ai o poza cu voi doi. Ce zici? happy [ O sa-si aminteasca de tine prin asta ]
- Un mp3 [ daca ii place muzica ]
- Un ceas misto. laughing
- Un tricou personalizat, ce parere ai?
Daca nu stii de unde, du-te in magazinele mai mari, e imposibil sa nu gasesti.
Cu ce sa il personalizezi? O poza cu voi, un mesaj de la tine pentru el.

Fii creativa! Bafta! kiss

Is curioasa ce-i alegi pana la urma. happy