| Mary9898 a întrebat:

Hei, TPU! As dori niste informatii despre acest anunt, daca aveti. As vrea sa stiu mai exact daca este teapa sau nu acest loc de munca.
( Imi cer scuze pentru categorie)
Fabrica de paine-Anglia
Angajam personal necalificat femei,barbati,cupluri, grupuri apti de munca si cazierul curat pentru munca in fabrica la banda
-salariu de 1800 lire net in mana
-cazarea este gratuita si asigurata de catre angajatorul strain pe toata perioada contractula
-se asigura 1 masa calda. asigurare medicala pe toata perioda contractuala conditii foarte bune de munca si cazare
-programul de munca este de 8 ore pe zi de luni pana vineri a cate 40 de ore pe saptamana cu posibilitate de a lucra ore suplimentare care va vor fi platite dublu
-contractul se incheie pe 3 luni cu prelungire pe termen nedeterminat de catre angajatorul strain
-nu necesita cunoastrea limbii sau experienta in domeniu
Cerintele din partea candidatilor nostri sunt urmatoarele :
-seriozitate
-punctualitate
-dorinta de munca
Nu percem comision

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna a teapa

muncitor necalificat si cazare + masa + asigurari si un salariu in mana mult mai mai mare decat minimul pe economie din UK? nu suna cam utopic?

| Mary9898 explică (pentru suntserios):

99% si eu cred ca e teapa, dar inainte am considerat ca ar fi mai ok sa aud si alte pareri. Exact asa cred si eu ca e prea mult, si salariu si restul conditiilor asigurate cica de ei.