| LexSixx a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa-i cumpar un cadou verisoarei mele de 13 ani ce as putea sa-i cumpar?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai ceva obisnuit, sa spunem ca la varsta asta fetele nu au pretentii foarte mari.Deci i-ai putea cumpara o trusa de machiaj, sau o caseta pentru bijuterii care sa aiba un aspect frumos, pentru a o incanta pe verisoara ta.Sau i-ai o bratara si niste cercei frumosi[nu neaparat din aur sau argint]. Eventual, pe langa cercei si bratara[daca te hotarasti sa i le duci pe acestea] i-ai o ciocolata si o felicitare in care sa ii scrii urariwinking.Cam astea sunt cadourile pe care i le poti face unei fete la varsta de 13 ani.Bye!

4 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Un buchet de flori si bijuteri.

| pati2021 a răspuns:

Cercei, margele, bratara! merg cel mai bine la varsta ei

| 克里斯提 a răspuns:

Un tricou ceva laughing

| lavinia789 a răspuns:

Poi ai putea sa ii iei un lantisor cu numele ei sau cu initiala,un tricou foarte dragut,o bratara,niste cercei, ai putea sa ii iei o rama foto sau o cana, un breloc, o esarfa, ceva de birou ca un supoort de pixuri..etc,o geanta si multe alte chestii depinde ce mai vezi prin magazin. Sper ca te-am ajutat papa. Funda?