| anonim_4396 a întrebat:

Aş vrea să îmi achiziționez un epilator. Este bun? Îngroașă firul de păr? Eu am părul de pe picioare nu foarte des şi relativ subțire. Țin să menționez că eu nu m-am epilat până acum decât cu cremă şi cu lamă. Ce credeți? Să îmi iau un epilator? Dacă da, ce marcă? (maxim 150 lei)
Mulțumesc anticipat! happy :*

1 răspuns:
| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Un epilator este bun, numai sa il folosesti cum trebuie altfel o sa se vada urme pe piele. Epilezi incet cate putin si nu o sa mai ai picioare paroase.