| Andreutzaaandreea a întrebat:

vreau niste sugestii. ce porecla sa-i pun iubitului( il cheama andrei si e foarte inalt si slab) dau funda celui mai bun raspuns! Va rog ca el mi-a zis sa-i pun o porecla si nu stiu ce cum as putea sa-i spun

Răspuns Câştigător
| EllyThau a răspuns:

Pisoi, pisi,ursulet,beibi,bitu,pui, puiut, pufulete, pufu, turta mea cu mere

| BatonelCuCiocolată a răspuns (pentru EllyThau):

MORRR!rolling on the floor) Esti intreaga la cap?rolling on the floor

| EllyThau a răspuns (pentru BatonelCuCiocolată):

Ehhlaughing)) eu ai zic lu'iubi pisu de la pisoi laughing)) app am dat doar niste sugestiilaughing happyhappy

6 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

happy Poti sa-i spui Andu, ardei laughing...

| dyanakitty a răspuns:

Pisoiasi? e foarte comic:d

| serandco a răspuns:

Scandurica