| Anto007 a întrebat:

Hei, TPU! As vrea sa stiu daca exista vreo sansa sa imi vopsesc niste bluze in culori tipatoare (fosforescente). Nu vreau sa aiba culori asa aprinse. Am vreo sansa sa gasesc pe undeva o vopsea pentru haine, ceva nu foarte scump, care sa poata sa ascunda culorile alea? Multumesc anticipat! (Scuzati categoria...)

2 răspunsuri:
| MariusDk23 a răspuns:

Poti sa iti cumperi haine modelul acesta, nu prea cred ca se gaseste vopsea pentru haine, daca vrei poti sa iti imprimi o poza ceva.

| Anto007 explică (pentru MariusDk23):

Astea le-am primit cadou si nu au doar "ceva" tipator, sunt bluze intregi doar in culoarea asta, nu prea am cum sau ce sa imprim...