| b342 a întrebat:

TPU!
Vreau sa ma vopsesc in doua culori dar nu stiu cum iar pe net nu gasesc cine stie ce. (fara culori naturale) Ideea e sa ma primeasca la scoala, deci fara verde. Aveti ceva idei?happy
Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt satena cu magenta. Mi-l fac cu tinctura de castelani. happy Poti incerca si un ombre roscat cu varfuri aramii. Depinde si de stilul tau, culoarea naturala.

| Ruxandra15 a răspuns:

Sa nu te faci cu vopsea permanenta pentru ca mai nou nici cu o culoare naturala nu ai voie. Poti folosi castelani care e un rosu visiniu, sau creeta speciala pentru par. Daca vrei permanenta poti amesteca rosu aprins cu negru albastrui ori aramiu cu blond

| Ionela_Iony_2000 a răspuns:

Daca nu vrei culori naturale...Ce-a zice de mov. mov cu albastru ( in 2 culori) happy.

| MusicIsAll a răspuns:

Daca esti bruneta incearca sa-ti faci partea dinspre varfuri cu blond.

| Anee_Aneliss_1980 a răspuns:

Pai depinde, vrei ombre sau?

| b342 explică (pentru Anee_Aneliss_1980):

Nu conteaza, doar sa se vada frumos!