| S4ara0 a întrebat:

Salut tpu.Am 13 ani si de cativa ani ma vopsesc(nu vreau sa aud vai esti prea mica pentru vopsea ca stiu si eu).M-am vopsit la 11 ani din gluma, am vrut sa vad cum imi sta. Dupa asta am zis sa combin culorile.Momentan am 3 culori in cap si faza e ca nu stiu ce sa mai fac.Ma decolorez si sa revin la culoarea normala sau sa ma vopsesc alta culoare? Stiu ca exista spray de vopsea, dar nu stiu unde gasesc(dau funda).

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parinti ai, pe unde umbla?

| S0ar3 a răspuns (pentru Violleta2022):

Normal ca am! Credeti ca ma vopsesc de nebuna fara acordul parintilor?

| Eireann a răspuns:

Poti sa incerci o culoare castanie cu highlights foarte subtiri de rosu rubiniu.

| LittlePoppy a răspuns:

La culoarea normala nu revii decat daca il lasi sa creasca. Asta o poti face si fara decolorare. Dar cele 3 culori le poti ascunde cu o vopsea apropiata de culoarea ta naturala.
Spray de vopsea gasesti tot acolo de unde iei si vopselele.
Apropo, mama ta ce spune ca te vopsesti de la varsta asta?

| S0ar3 a răspuns (pentru LittlePoppy):

Mama ma lasa. Daca ea nu m ar fi lasat eu nu m as fi vopsit!

| Ebrufatima a răspuns:

Poți sa te decolorezi și după aceea sa te vopsești (nu știu exact cum sa zic) cumva pe dedesubt cu o culoare nu cu 3? și gen când stai normal nu se va vedea culoarea doar când îți dai parul în fata sau într-o parte se va vedea (iti sugerez sa te vopsești cu culoarea ta preferata) dacă nu ai înțeles ce vr sa zic te poți uita pe tiktok e o tipa din România Valentina (nu ii știu exact user ul) care are asa parul. Sincer și eu as vrea sa mi-l fac asa mi se pare dragut.

| MabiS21 a răspuns:

Care e intrebarea mai exact? Ne ceri opinia daca ar trebui sau nu sa te decolorezi? Sau ne intrebi unde poti gasi spray de vopsea? Ca nu inteleg...