| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, aseara m-am certat cu tatal meu si am plans pana am adorimit iar astazi din nou am plans toata ziua si am dormit am luat 3 pastile de paracetamol deodata ma doare capu si ochii. Ce sfat imi dati?sad

Răspuns Câştigător
| Hedy a răspuns:

Nu mai plange,be chill:*. Dormi in continuare, fa o baie lunga si calda, iesi la aer curat la pliimbare.:*

2 răspunsuri:
| Maria_7883 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti rezolvi probelmele cu tatal tau si sa te linistesti.Vad ca esti foarte incarcata emotinal si ma gandeam ca un psiholog ar fi excelent! Si pritenele mele fac sedinte cu psihologul si le ste mult mai bine. Daca nu iti poti permite, gaseste-ti un prieten bun, confidentul tau si destainuiete lui! Bafta!

| Pity_1922 a răspuns:

1. Nu am cum sa-mi rezolv problemele cu tatal pentru el educata e ca si armata ca de exemplu nu m-a luat niciodata in brate sau sa ma pupe pe obraz pentru o reusita el da noroc. 2. Nu ma lasa sa ies afara si pe langa asta oricum ma lasa doar in week-end. sad 3. Am facut o baie fierbine si mi s-a facut rau simteam cum imi explodeaza capul si nimeni nu m-a bagat in seama sad