| Irinα a întrebat:

Astazi am sustinut examenul la matematica(evaluare nationala) si la ultima problema am incadrat din greseala raspunsul final intr-un chenar, iar apoi am taiat. Credeti ca se considera semn? Supraveghetoarea mi-a zis sa stau linistita deoarece e la sfarsit iar noi avem tendinta de a incadra in chenare.

4 răspunsuri:
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Nu este nici o problema! Stai linistita!
Si eu am facut acelasi lucru la 2 exercitii si mi s-a spus ca nu se considera semn :* big hug
PS: Sper sa iei o notaa mareee big hug
Funda? puppy dog eyes? big hug

| Irinα explică:

Scuzati categoria sad

| JJ16 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar daca ai taiat, posibil sa nu o ia in considerare... thinking

| adrryana a răspuns:

Depinde si de cel ce corecteaza, nu cred ca se considera semn