| Rsg_Sorin_1996 a întrebat:

Astazi, in data de 29.06. 2015 am sustinut examenul de bacalaureat pentru limba romana si sunt **** tot pe mine *nu la propriu ci la figurat*.
In timp ce completam a doua pagina cu cerinta a 9a de la primul subiect, am uitat sa las un rand liber pentru a scrie numarul paginii asa ca am incadrat intr-un chenar *ex: 2/7*. Dupa ce am terminat toate paginile de scris am incadrat in chenare toate numerotarile, de la 1/7 pana la 7/7 toate intr-un chenar. Supraveghetoarea mi-a zis ca s-ar putea sa-mi anuleze lucrarea pentru ca e considerat semn *de rescris clar nu mai aveam timp*.
Acum stau si ma gandesc, pentru un profesor care corecteaza cate 100 de lucrari intr-o zi nu cred ca va observa el acest lucru. Si in plus, cu noua lege, lucrarile se vor corecta in judete diferite, pe cine sa cunosc eu din Constanta, Vrancea sau Tulcea *eu fiind din Galati* ca sa imi insemnez lucrarea si sa ma "observe".
Deci... ce parere aveti? Mi se poate anula lucrarea doar pentru amanuntul asta banal?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu are de ce să ți se anuleze lucrarea, vorba ta, fiind corectate în alte județe, hai să fim serioși. Ia și dormi liniștit și concentrează-te asupra probelor care au mai rămas.

Baftă în continuare!

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu ti se va anula lucrarea doar pentru atat, stai linistit.
O zi buna.

| ascovit a răspuns:

Slabe sanse

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Nah. Foarte puțin probabil. Mai ales ca ai incadrat peste tot.