| Fabiana2R a întrebat:

Hei TPU au trecut 3 luni de cand m-am despartit de fostul meu prieten si 3 saptamani de cand nu am mai vorbit absolut deloc. aseara m-am intalnit cu un baiat care imi place, a fost totul super, dar fostul meu a aflat si mi-a dat un mesaj unde ma jignea si ma ameninta ca eu voi suferi inzecit si ca din el "nu va mai ramane nici urma de analiza". ce sa fac? cui sa spun? cum sa il fac sa ma lase in pace? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Marrriaaa a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu parintii tai, in caz ca stiu, daca nu sa apelezi la prieteni care te-ar putea ajuta. Sa ii explici si baiatului cu care ai iesit aseara afara situatia in asa fel incat sa inteleaga, iar pe fostul tau prieten sa incerci sa-l faci sa inteleaga ca ce a fost a fost si s-a dus. Si sa te lase in pace. happy

2 răspunsuri:
| MihaitaAlex22 a răspuns:

Nu-l mai baga in seama, lasa-l in pace... sunteti despartiti de 3 luni, nu cred ca mai simti ceva pentru el, fi impreuna cu cel de care iti place, asa este cel mai bine... daca sunteti despartiti de 3 luni, nu ati mai vorbit de 3 saptamanii, sa nu mai zic ca te si jigneste, ce sentimente sa mai ai tu fata de el, sau el fata de tine. Te pup :*

| Fabiana2R explică (pentru MihaitaAlex22):

Imi e teama sa nu incerce sa-i faca ceva tipului cu care sunt acum...sa ii expun si lui situatia? ma tem ca daca ii povestesc tot sa nu incerce el sa aiba o discutie cu fostul meu, iar fostul meu nu e genul de persoana cu care poti discuta, e genul care foloseste direct pumnul