| Hanelore a întrebat:

Buna TPU wave! Am sa va povestesc ceva va rog sa ma ajutati puppy dog eyes. Am fost impreuna cu un tip 4 luni de zile, el in aceste 4 luni ma insela non-stop, am hotarat sa pun punct relatiei iar asta am si facut, iar acum nu vrea sa ma lase in pace, m-am cuplat cu un baiat [ amic de.alui ] iar cand a aflat la sunat si i-a spus tot felul de minciun, asaca ne-am despartit din cauza lui, acum sunt cu un baiat maimare cu 2 ani, iar el tot incearca sa ma desparta si de baiatul asta tot ma suna si imi spune ca imi vrea binele si ca baiatul asta poate fi [ pedofil, traficant etc.] si ca vrea doar sex si atat. Eu am vorbit cu prietenul meu si i-am spus dar el spune ca nu este acel gen de om. Eu sunt mai fricoasa de felul meu si fostul meu prieten [ care ma terorizeaza ] ma face sa imi fie frica de iubitul meu. Nu stiu cum sa ii spun sa ma lase in pace, nu vreau sa il jignesc sau sa ii spun lucruri urate, totusi odata l-am iubit! Cum sa ii spun sa ma lase in pace. P. S i-am spus de atatea ori [ lasa-ma in pace ] Daca am probleme de ortografie imi cer scuze dar m-am grabit!

3 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

In cazu acesta daca fostul tau nu intelege ca intre voi totu s-a terminat si ca trebuie sa te lase in pace, ar fi ok sai povestesti actualului tau prieten despre problema asta(daca ai incredere in el) si sa vb cu fostul sa ii explice ca nu trebuie sa te mai sune, si chestii din astea. Succes.

| NekoNarciix3 a răspuns:

Uite spune-i asa : " BA OMULE! Ce naiba nu intelegi? Nai viata? Tre sa te tii dupa curu meu, ori oi fi eu prea buna pentru tine? Veziti de viata ta si pe mine sa ma lasi in pace ca te spun la mama ta!
laughing. Stiu ca e cam dur dar serios, laughing functioneaza. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignora-l din toate punctele de vedere,nu mai comunica in nici un fel cu el, altfel, nu te va lasa in pace.Mult noroc.