| Alexandra503 a întrebat:

Hei TPU...
Azi a fost cea mai nasoală zi din viata mea...
Totul a inceput acum catva timp, cand eu si prietena mea cea mai buna am văzut un baiat dragut... i-am zis ca imi cam place de el si ea mi-a zis ca si ei ii place de el. Pentru ca suntem prietene foarte bune nu ne-am suparat una pe alta.
Dar azi prietena mea a aflat de la un prieten al baiatului respectiv ca ii place de ea.
Va dati seama cum ma simt acum...ea mi-a zis tot despre cum a aflat si m-a intrebat daca sunt ok cu asta iar eu i-am zis ca ma bucur pentru ea si ca nu am nici o problema. Dar eu simt exact opusul... pentru mine acel baiat insemna foarte mult iar cand am aflat ca ii place de ea mi s-a zdrobit inima...
Acum chiar nu stiu ce sa fac...
As avea nevoie de un sfat... pentru ca nu stiu deloc ce sa fac.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DeniiStyles a răspuns:

Stii, nu e vina nimanui ca lui ii place de ea. Mai are balta peste, stai linistita. Atunci cand te-a intrebat daca te deranjeaza, ii puteai spune adevarul, problema asta minora poate degenera intr-o cearta intre voi 2 din cauza lui, si nu cred ca ar fi foarte dragut. Gandeste-te la cum o sa te simti daca o sa ii vezi impreuna sau ceva de genul, o sa fi nervoasa si suparata, spune-i ei asta, ca sa stie, si daca chiar iti e o prietena adevarata, nu o sa ii dea importanta. Acum concentreaza-te pe altceva, e doar un baiat, peste 1 saptamana o sa vezi alt baiat dragut, peste 2 saptamani la fel, chiar nu are rost sa te simti asa din cauza unui baiat cu care nu ai nicio legatura.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"prietena mea cea mai buna " laughing. daca nu faci nimic pentru ceea ce vrei stai si roade osu suparata. alta data fa ceva, nu sa plangi repede dupa. bun venit in viata reala, esti abia la inceput.

| angemon500 a răspuns:

Aauzi cati ani ai. Cam acelasi lucru mi se intampla si mie dupa ce imi spui varsta poate vb pe facebook in legatura cu viata noastra happy