| marina11 a întrebat:

Azi m`am tuns si nu`mi place deloc.Eu aveam parul cam pana la umar si acum m`am tuns asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0.
Cum pot sa fac parul sa para mai lung? Fara placa si extensii.
PS: Mi`e frica ca o sa rada de mine colegii :(

4 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Stai linistită,aceasta coafură se poartă,nu au de ce să rîdă de tine,dacă rîd inseamna ca sunt nesimtiti si nu le dai importantă:-d, daca tu te simti bine in pielea ta, n-ai de ce.:p Fundă?

| marina11 explică (pentru Barbiiiiie):

Am zis ca nu`mi place.si eu nu voiam sa`mi zici de colegi.ci sa ma ajuti cu parul da.oh go on

| Barbiiiiie a răspuns:

Poi ce ai putea sa faci cu parul odata ce l-ai tuns?laughing crezi ca-l mai poti pune innapoi? Si fara placa, nu ai cum sa ti-l faci mai lung

| marina11 explică (pentru Barbiiiiie):

Am incercat laughing si nu merge. adica nu se vede nicio diferenta