| FataInebunitaDupaCiocolataAlba a întrebat:

Cam cati ani trebuie sa aiba o fata ca sa fie bagata in seama pe un chat?laughingFundaaa happy

5 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pe un chat prima dată ţi se vede caracterul, personalitatea aşa că nu contează vârsta, cum arăţi, sexul ş.a.m.d. Poţi să ai şi 12 ani şi restul persoanelor peste 17 dacă eşti de treabă te bagă lumea în seamă şi se comportă destul de mişto cu tine.
Dar mno, bineînţeles că dacă menţionezi că ai chizdă pe un chat cam toţi masculii de pe acolo vor încerca să te frece între picioare.
It's normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza niciodata varsta ci caracterul (asta e parerea mea)

| Cathtine a răspuns:

Cred ca vreo 15-16 ani
P.S:ador si eu ciocolata Alba